Logo_Fundacji

Dane_kontaktowe

Fundacja Pro Aperte   |   zadzwoń: 786-039-278   |   przyjdź: 99-300 Kutno, ul. Staszica 7

APLIKCJA MOBILNA FUNDACJI "PRO APERTE"

Zakupy to nieodłączna część codziennego życia każdego z nas. Coraz częściej wybieramy najwygodniejszą formę kupowania jaka są zakupy przez Internet. Codziennie przeglądamy oferty rozmaitych internetowych sklepów w poszukiwaniu atrakcyjnych produktów w dogodnych cenach. Zakupy to przyjemność sama w sobie. Czy można zatem uczynić je jeszcze przyjemniejszymi? Jasne, że można! Wystarczy połączyć je z pomaganiem dzieciom! Umożliwi to nasza aplikacja mobilna Pro Aperte, która pozwoli na pomaganie bez wychodzenia z domu. Korzystając z tego prostego narzędzia podczas robienia zakupów nie tylko miło spędzisz czas buszując na stronach swoich ulubionych sklepów, ale również pomożesz zapewnić dzieciom ze spektrum autyzmu dobry start w przyszłość.

Jak to działa? To takie proste! Jeśli zechcesz nas wspierać, wystarczy, że zainstalujesz naszą aplikację w swoim telefonie. Robiąc zakupy online przy użyciu naszej aplikacji zostaniesz przekierowany na stronę swojego ulubionego sklepu, a gdy już zrobisz zakupy, wówczas część z kwoty zamówienia trafi do nas, abyśmy mogli pomóc naszym podopiecznym. Każdy może pomagać, a dzięki naszej aplikacji radość i satysfakcja z dokonanych zakupów będzie podwójna! Dlaczego jeszcze warto mieć Pro Aperte w swoim telefonie? Instalując naszą aplikację masz możliwość nie tylko uprzyjemnić każde swoje zakupy, to również szansa na przyłączenie się do wyjątkowej społeczności – ludzi, których łączy najpiękniejszy cel jakim jest pasja do pomagania. Za pośrednictwem Pro Aperte zawsze będziemy w kontakcie! Razem otwórzmy się na pomaganie!

DODATEK DO PRZEGLĄDARKI

Wolisz robić zakupy na innych narzędziach niż smartphone? Pobierz dodatek do przeglądarki internetowej. Pobierz, zainstaluj i rób zakupy – to takie proste!

firefox3
googlechrome3