Logo_Fundacji

Dane_kontaktowe

Fundacja Pro Aperte   |   zadzwoń: 786-039-278   |   przyjdź: 99-300 Kutno, ul. Staszica 7

KAROLINA SULEJ
Pedagog w Fundacji Pro Aperte w Fundacji Pro Aperte

Karolina jest pedagogiem w Fundacji Pro Aperte i prowadzi terapię indywidualna i grupową. Jest absolwentką Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, tam ukończyła studia magisterskie na kierunku Terapia pedagogiczna z socjoterapią.

Swoją ścieżkę edukacyjną rozpoczęła na WSGK w Kutnie wybierając pedagogikę specjalną kierunek rewalidacja. Już wtedy wiedziała , że chce wspierać dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Swoją wiedzę rozszerzyła na studiach podyplomowych na kierunku Wychowanie do życia w rodzinie oraz Terapia pedagogiczna, a także na szkoleniach . Chciała od zawsze pracować z dziećmi, wiele radości i spełnienia przynosi jej praca w Szkole Podstawowej oraz w Fundacji.

W czasie rozmów mówi zapytana o to: "Co daje Ci satysfakcję i co lubisz w swojej pracy?", odpowiada: "Moja praca jest spełnieniem marzeń , ponieważ uwielbiam towarzystwo dzieci i młodzieży. W ich otoczeniu czuję się spełniona wiedząc , że mogę wspierać ich rozwój ."

Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci: Filipka i Zosi. W wolnym czasie uwielbia wraz z rodziną jeździć na wycieczki, grać w gry , spacerować, bawić się i gotować.