Logo_Fundacji

Dane_kontaktowe

Fundacja Pro Aperte   |   zadzwoń: 786-039-278   |   przyjdź: 99-300 Kutno, ul. Staszica 7

JULIA GOŁASZEWSKA
Psycholog w Fundacji Pro Aperte

Julia Michalak

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia edukacji. W trakcie studiów otrzymała wiele wyróżnień oraz stypendia dla najlepszych studentów UAM. Ukończyła studium psychoterapii dzieci i młodzieży w Poznaniu.

Swoją wiedzę nieustannie poszerza na szkoleniach, konferencjach i webinarach, m.in. skończyła III stopniowy kurs terapii behawioralnej dzieci z autyzmem, terapię ręki oraz logorytmikę. Jest również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie. Doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem zdobywała w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Autyzmem ProFuturo w Poznaniu, a także w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Nr 2 w Kutnie. Z Fundacją Pro Aperte jest związana od samego początku, gdyż jeszcze jako studentka i wolontariuszka wspierała dzieci i działania fundacji.

Od zawsze wiedziała, że chce pracować z dziećmi. Swoje zainteresowania kieruje w stronę potrzeb dzieci ze spektrum autyzmu i ich rodziców. Cieszy się, że może swoją pracą wspierać rozwój dzieci. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, czytać książki lub spotykać się z przyjaciółmi. Jest również miłośniczką zwierząt. Interesuje się psychoterapią, psychologią rozwojową oraz pracą warsztatową.

z_21jm_002a