Logo_Fundacji

Dane_kontaktowe

Fundacja Pro Aperte   |   zadzwoń: 786-039-278   |   przyjdź: 99-300 Kutno, ul. Staszica 7

JULIA GOŁASZEWSKA
Psycholog w Fundacji Pro Aperte

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia edukacji. W trakcie studiów otrzymała wiele wyróżnień oraz stypendia dla najlepszych studentów UAM.

Ukończyła Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, a także kurs Neuropsychologii Klinicznej Dziecka. Swoją wiedzę nieustannie poszerza m.in. skończyła III stopniowy kurs terapii behawioralnej dzieci z autyzmem, terapię ręki oraz logorytmikę. Jest również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie.

Doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem zdobywała w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Autyzmem ProFuturo w Poznaniu, a także w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Nr 2 w Kutnie. Z Fundacją Pro Aperte jest związana od samego początku, gdyż jeszcze, jako studentka i wolontariuszka wspierała dzieci i działania Fundacji.

Specjalizuje się w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, ADHD, mutyzmem i innymi trudnościami. Wspiera dzieci, które mają problemy w radzeniu sobie z emocjami, mają niską samoocenę, gdy przeżywają różne trudności. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców, dzieci i nauczycieli.

Prywatnie, w wolnych chwilach uwielbia podróżować i spędzać czas z najbliższymi. Jest również miłośniczką zwierząt i natury. Interesuje się psychoterapią, psychologią rozwojową oraz pracą warsztatową.

z_21jm_002a